для людей з порушеннями зору
Опорецький заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

Історична довідка

Даних про час заснування школи в селі немає. Відомо тільки, що в 1911-12 роках школу відвідувало 102 учні. Відомо також, що десь з 1918-20рр. вчителькою всіх чотирьох класів працювала полячка Софія (Зофія) Яворська (дівоче прізвище Ліхновська), яка після відступу німців близько 1944-45рр. Виїхала на Тернопільщину, звідки була родом.

Перший будинок школи був росзташований на тому місці, де в даний час знаходиться будинок «Просвіта», її заснував Федір Чеприкач в 1910році. Директором була Зоя Яворська.

Друга школа була заснована в 1925році на тому місці де зараз знаходиться сільська рада. Третя школа була заснована в 1937-39 роках на тому місці де в даний час проживає у власному будинку Когуч О.В , але ця школа в 1949 році згоріла.

В 1950-55рр. було зведено нове шкільне приміщення, в якому знаходиться сьогоднішня основна школа с.Опорець.